150 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Bize Ulaşın
Ana Sayfa Hakkımızda Hesabım Sepetim
Kalbinin Sesini Dinle

Kalbinin Sesini Dinle

Ömer Sevinçgül
Serin yaz gecelerinin, beyaz gül kokularının, uzaklardan ezan sesleri taşıyan rüzgârların ve hayatın özlemi vardı sesinde... Adam yerinden kalktı, gözlerini kapattı, sesin nerden geldiğini anlamaya çalıştı. Birden gözleri dehşetle açıldı. Ses, içinden geliyordu! Kuş, adamın ruhunda ötüyord..

15,00 TL 20,00 TL

Okulda Tuzak

Okulda Tuzak

Sema Maraşlı
Gençliğe ilk adımlarını atan bir grup öğrencinin arkadaşları ve aileleri arasında geçen bir hikaye. Gençlik gibi hem neşeli hem hüzünlü,Hem coşkun hem durgun,Hem ders veren hem ders alan,Hem gerçek hem hayal… Meryem ve Yavuz arasındaki mücadele o yıl ikisi için de hayatlarında dönüm noktas..

16,00 TL 21,25 TL

En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Sema Maraşlı
‘’ Birden kendimi ıssız bir adada tek başına kalmış da uzakta bir gemi görmüş gibi hissettim .- Hadi ne olur, ipuçlarını söyle ! diye yalvardım .- Sana üç tane ipucu vereceğim, fakat zamanı gelene kadar bir daha hediye hakkında asla soru sormayacaksın !- Tamam, diyerek çaresizce kabul etti..

15,00 TL 20,00 TL

Her Gün Özetidir Ömrün

Her Gün Özetidir Ömrün

Diyanet İşleri Başkanlığı
İnsana sunulan en değerli hazinedir aile. İnsanı dünyanın en kıymetli varlığı olarak yaratan Rabbi, eşini de yanı başına vermiş ve böylece ona inişli çıkışlı dünya hayatında kendisini güvende hissedeceği huzurlu bir ortam bahşetmiştir. Bu güzel ortamın bozulmadan sevgi, saygı ve mutlulukla devam ede..

6,00 TL 8,00 TL

Yazar Olmak İstiyorum

Yazar Olmak İstiyorum

Ömer Sevinçgül
Yağmur taşları eskitiyor, zaman yüzleri… Söylenmeyen her güzellik, kalp ağrısına dönüyor. Yazılmamış her söz ölüm oluyor sonunda. Sen, kalemde sakladıklarını beyaz kâğıtlara anlatmalısın. Ki hiçbir çığlık, tutulan sırların sessizliği kadar sağır edici değil… Ve yazarsan kâğıdın mürekkebi emmesi kada..

15,00 TL 20,00 TL

Ben Okuma Bilmem

Ben Okuma Bilmem

Ömer Sevinçgül
Bu kitap güzel, çünkü bir güzelin aynası. Tüm insanlara rahmet olarak gönderilen 'en sevgili'nin eşsiz güzelliklerini yansıtıyor...Her kelimesine onun gül kokusu sinmiş... Ruhlar Sultanı'nın ibretlerle dolu hikâyeleri ve onun birer yıldıza benzeyen arkadaşlarının öyküleri var içinde... Metinler aslı..

15,00 TL 20,00 TL

Barla'da Diriliş

Barla'da Diriliş

Yavuz Bahadıroğlu
Bediüzzaman Said Nursi, yakın tarihimizin nadir parıltılarından birisi. Ve en çok tartışılan şahsiyetlerinden... Talebeleri yıllar boyu karakollarda, mahkemelerde, hapishanelerde "mücrim" muamelesi görmüşler... Eserleri satır satır incelenmiş. Yüzlerce kere mahkemeye verilmiş, yüzlerce defa beraat e..

12,00 TL 15,00 TL

Çanakkale

Çanakkale

Yavuz Bahadıroğlu
Etrafında ihtilafsız ittifak edebileceğimiz ortak değerleri öne çıkarmamızı gerektiren günler yaşıyoruz…Tarih ortak değerlerimizden biridir…Özellikle Çanakkale Zaferi, yakın tarih içindeki yeri bakımından, son derece anlamlıdır. Anlamlıdır, çünkü “Osmanlı bitti, bir daha dirilemeyecek şekilde yere s..

11,00 TL 15,00 TL

Fatih Sultan Mehmet

Fatih Sultan Mehmet

Yavuz Bahadıroğlu
Osmanlı’da saltanat sırası Sultan II. Murad’a gelmişti. O da kuşattı İstanbul’u, fakat Peygamber müjdesi şehir, Peygamber adaşını bekliyordu:“Hz. Muhammed (sav) Peygamber’in müjdesini Sultan Mehmed gerçekleştirecekti.”Sultan II. Murad, ya bunu hissettiği ya da birileri (bazı kaynaklar Hacı Bayram-ı ..

12,00 TL 16,67 TL

Mimar Sinan

Mimar Sinan

Yavuz Bahadıroğlu
Sinan camileri böylesine bir bütünsellik içerir:Mermeri sanatla, sanatı hayatla buluşturur. Daha avluda şaşırıp büyülenmeye başlarsınız. O şaşkınlık ve hayranlık deminde, kapıya ve pencerelere bakın: Pencerelerle duvarların büyüleyici uyumunu, kündekârı kapının kubbelere yükselişini, kudret eliyle s..

11,00 TL 15,00 TL

Osmanlı Padişahları

Osmanlı Padişahları

Yavuz Bahadıroğlu
Osmanlı İmparatorluğu; en geniş zamanında üç kıtaya yayılmış, İstanbul ile sınırlı bir şehir devletine dönüşmüş olan Bizans İmparatorluğu’nu yıkmış, Akdeniz’i imparatorluğunun sınırları içerisinde bir göl haline getirmiştir. İstanbul’un fethi bazı tarihçilere göre Yeni Çağ’ı başlatan olay olmuştur.6..

12,00 TL 16,67 TL

Sana Hayret Yakışır

Sana Hayret Yakışır

Ömer Sevinçgül
Sana bir çocuk gözü gerek, her şeye hayretle bakacak. Bir zamanlar çocuktun, görürdün. Büyüdün, kör oldun.Sana bir çocuk dili gerek “Niçin?” diye soracak. Evvel zaman içinde çocuktun, sorardın. Büyüdün, unuttun.Oysa bir çocuk yaşamalı içinde. Sesinde bahar taraveti, papatya gözlerinde merak, kelimel..

15,00 TL 20,00 TL

Yavuz Sultan Selim

Yavuz Sultan Selim

Yavuz Bahadıroğlu
... Cesarete âşık olan yeniçeriler bu cesaret gösterisinden sonra, Padişah’ı takip etmeye başladılar. Nihayet ordular Çaldıran Meydanı’nda karşılaştı. Kanlı bir savaş sonucu Yavuz Padişah, Çaldıran Zaferi’ni (23 Ağustos 1514) kazandı. Bu zafer sadece Anadolu’yu değil, İstanbul’u da kurtarmıştır. Dah..

12,00 TL 18,00 TL

Anne Neden Kedilerin Elleri Yok?

Anne Neden Kedilerin Elleri Yok?

Ömer Sevinçgül
“İnsanı makine sanıyorlar. Bozuldu, hadi tamir edelim. İnsanım ben, insan! Hayallerim, duygularım var.Hem, anılara da saygı gösterilmeli. Saygı, evet. Bu defterde insan var. İnsanlar var… İnsan, katmanlardan oluşur. Hep kendinle yaşarsın ama kendini hiçbir zaman tamamen tanıyamazsın. Bir tek be..

15,00 TL 20,00 TL

Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın

Alişan Kapaklıkaya
İNANIYORUM Kİ:Bu kitabı okurken;çok güleceksin,heyecanlanacaksın,uykusuz kalacaksın,meraktan çatlayacaksın,kimseyi kınamayacaksın,kimseyi yargılamayacaksın,artık engel tanımayacaksın,hıçkıra hıçkıra ağlayacaksın,asla elinden bırakmayacaksın,bu kadar da olamaz diyeceksin,çok kızacak hatta öfkelenecek..

20,00 TL 28,00 TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)